Проектот на Хенри Харгрив за чудните барања на ѕвездите за храна, пијалоци и останати интересни работи

Al Green

24 црвени рози со долги рачки, без трња

Axl Rose

Бел тост леб, Шампањ Dom Perignon

Beyoncé

Печено пиле зачинето со лук, морска сол, црн бибер, пипер. Консумира само производи на  Pepsi

Billy Idol

Када полна со путер и чоколадни колачиња

Britney Spears

Риба и компирчиња, McDonald’s чизбургер без лепчиња, 100 суви сливи и смокви, врамена слика од Принцезата Дијана

Busta Rhymes

24 парчиња пржено пилешко месо, кондоми Rough Rider и Guinness пиво

Foo Fighters

Огромни колбасишта, како што доликува на секое мажиште

Frank Sinatra

По едно шише од: Absolute, Jack Daniel’s, Chivas Regal, Courvoisier, Beefeater Gin, бело вино, црвено вино. 24 големи и изладени шкампи, Life Savers ментол бонбони

Lady Gaga

Мало тањирче со разни сирења ( да не мирисаат, да не се многу мрсни) на мраз

Mariah Carey

Шампањ Cristal, со свиткани сламчиња

Marilyn Manson

Гумени бонбони

New Kids on the Block

Häagen-Dazs сладолед, Oreo колачиња

NIN

2 кутии скробно брашно (нишесте)

prince

Сервирани кафе и чај, задолжително со мед, лимон, шеќер, свеж ѓумбир

Лекар да има во близина, во случај да треба да му се даде инекција B-12

rihhana

Тврдо варени јајца, мисиркина сланина, колбаси од мисиркино месо. Да бидат спремни во било кое време од денот

Van Halen

Харинга во павлака, голема туба KY крема/лубрикант, M&M’s бонбони
(никако кафеави!)

Ginka Ristova

Always looks on the bright side of life, but,nevertheless, wears an umbrella ...

View all posts